Title Image

Par Kompāniju

Vairāk nekā 20 gadu pieredze

SIA MAGMA dibināta 1996.gada 23.februārī. SIA MAGMA ir 100 % latviešu uzņēmums, kas no neliela ģimenes uzņēmuma ir izaugusi par stabilu, drošu, dinamisku uzņēmumu Latvijā. Atrašanās vieta ir Rīgā, Katrīnas dambī 18a, un tā teritorija Pētersalā aizņem 8117 m2, kur atrodas galvenais birojs, noliktavas un 400 m2 liela ekspozīcijas zāle – veikals salons. SIA Magma sniedz klientiem maksimāli pilnu servisa paketi, sākot ar konsultācijām, līdz ieviešanai tirdzniecībā.

Uzņēmumā ir nodarbināti vairāk nekā 35 cilvēki, ko var raksturot kā ļoti profesionālu un atsaucīgu komandu ar bagātu pieredzi, kas spēj nodrošināt labu komunikāciju visos līmeņos. Tai skaitā ir 9 pārdošanas speciālisti, ko klienti ir novērtējuši par zinošiem, saprotošiem, laipniem, izpalīdzīgiem un draudzīgiem. Īpašs lepnums ir tie uzņēmuma darbinieki, kas SIA MAGMA komandā ir no dibināšanas.

Kvalitāte, Attīstība, Sortiments

Cilvēks ir galvenā SIA MAGMA vērtība, un tāpēc Uzņēmumā ļoti lepojas ar izvirzītajām prioritātēm – preces kvalitāte, adekvāta cena, pastāvīgi preču krājumi noliktavā un plašs sortiments, kā arī precīza, ātra, ērta un operatīva piegāde. Uzņēmumā strādājošie cilvēki nes atbildību par izstrādājumu nekaitīgumu, tāpēc regulāri tiek kontrolēts svina daudzums misiņa sastāvā, lai izstrādājumi, kas ir saskarē ar dzeramo ūdeni un uzturu, negatīvi neietekmētu cilvēku veselību.

Serviss, Garantija, Drošība

SIA MAGMA nodrošina pilnu servisu savai produkcijai – ir pieejama kvalitatīva pēcpārdošanas apkalpošana, kā arī iegādājamas jebkuras rezerves daļas. Preces atbilst LVS EN standartiem, ko apliecina LLU SIA „Inženierekspertīžu centrs” atbilstības sertifikāti. Uzņēmumam ir civiltiesiskās atbildības apdrošināšana. Ir Creditreform atzinums par SIA MAGMA kā drošu un uzticamu sadarbības partneri, un VID apliecinājums par ieguldījumu Valsts ekonomikas attīstībā par izcilu nodokļu nomaksu.

No 2005.gada SIA MAGMA ražo lokanos pievadus. Tiek piedāvāti vairāk nekā 400 dažādu veidu un garumu pievadi. Lokanie pievadi tiek ražoti no augstākās kvalitātes izejmateriāliem – nerūsējošā tērauda pievadiem (AISI 304) un EPDM gumijas, kas ir paredzēta arī dzeramajam ūdenim. Komplektējošās daļas ir ražotas no augstākās kvalitātes misiņa (CW 617N).

Ievērojot Uzņēmuma izvirzītās prasības pēc kvalitātes un tirgus prasības pēc cenas, SIA MAGMA 2009.gadā uzsāka jaucējkrānu komplektāciju, rūpīgi pārdomājot un piemeklējot katru detaļu no atšķirīgiem ražotājiem