Title Image

Par Uzņēmumu

Vairāk nekā 20 gadu pieredze

SIA „Magma” dibināta 1996.gada 23.februārī. Tas ir 100 % latviešu uzņēmums, kas no neliela ģimenes uzņēmuma ir izaudzis par stabilu, drošu, dinamisku uzņēmumu Latvijā. Atrašanās vieta ir Rīgā, Katrīnas dambī 18a, SIA „Magma” teritorijai Pētersalā aizņemot 8117 m2, kur atrodas galvenais birojs, noliktavas un 400 m2 liela ekspozīcijas zāle – veikals salons. SIA „Magma” sniedz klientiem maksimāli pilnu servisa paketi, sākot ar konsultācijām līdz ieviešanai tirdzniecībā.

Uzņēmumā ir nodarbināti vairāk nekā 40 cilvēki,  ko var raksturot kā ļoti profesionālu un atsaucīgu komandu ar bagātu pieredzi, kas spēj nodrošināt labu komunikāciju visos līmeņos. Tai skaitā ir 9 pārdošanas speciālisti, ko klienti ir novērtējuši par zinošiem, saprotošiem, laipniem, izpalīdzīgiem un draudzīgiem. Īpašs lepnums ir tie uzņēmuma darbinieki, kas SIA „Magma” komandā ir no dibināšanas brīža.

Kvalitāte, Attīstība, Sortiments

Cilvēks ir galvenā SIA MAGMA vērtība, un tāpēc Uzņēmumā ļoti lepojas ar izvirzītajām prioritātēm – preces kvalitāte, adekvāta cena, pastāvīgi preču krājumi noliktavā un plašs sortiments, kā arī precīza, ātra, ērta un operatīva piegāde. Uzņēmumā strādājošie cilvēki nes atbildību par izstrādājumu nekaitīgumu, tāpēc regulāri tiek kontrolēts svina daudzums misiņa sastāvā, lai izstrādājumi, kas ir saskarē ar dzeramo ūdeni un uzturu, negatīvi neietekmētu cilvēku veselību.

Serviss, Garantija, Drošība

SIA „Magma” nodrošina pilnu servisu savai produkcijai – ir pieejama kvalitatīva pēcpārdošanas apkalpošana, kā arī iegādājamas jebkuras rezerves daļas. Preces atbilst LVS EN standartiem, ko apliecina Inspecta Latvia atbilstības sertifikāts. Uzņēmumam ir civiltiesiskās atbildības apdrošināšana. Ir Creditreform atzinums par SIA „Magma” kā drošu un uzticamu sadarbības partneri, kā arī VID apliecinājums par ieguldījumu Valsts ekonomikas attīstībā par izcilu nodokļu nomaksu.

No 2005.gada SIA MAGMA ražo lokanos pievadus. Tiek piedāvāti vairāk nekā 400 dažādu veidu un garumu pievadi. Lokanie pievadi tiek ražoti no augstākās kvalitātes izejmateriāliem – nerūsējošā tērauda pievadiem (AISI 304) un EPDM gumijas, kas ir paredzēta arī dzeramajam ūdenim. Komplektējošās daļas ir ražotas no augstākās kvalitātes misiņa (CW 617N).

Ievērojot Uzņēmuma izvirzītās prasības pēc kvalitātes un tirgus prasības pēc cenas, SIA MAGMA 2009.gadā uzsāka jaucējkrānu komplektāciju, rūpīgi pārdomājot un piemeklējot katru detaļu no atšķirīgiem ražotājiem