Vēsture

Nozīmīgi datumi

1996. gada
23. februāris

Latviešu ģimene dibina vairumtirdzniecības uzņēmumu SIA MAGMA ar mērķi pārdot vislabākos jaucējkrānus. Tirdzniecības vieta un birojs ir FORD TRANSIT mikroautobuss, pirmais pasūtījums 98 jaucējkrāni no Itālijas.

1997. gads

Izīrē 100m2 lielas telpas Katrīnas ielā 2, uzņēmums paplašinās līdz četriem darbiniekiem.

1998. gads

Ievieš grāmatvedības uzskaites programmu, apgrozījums 2. darbības gadā ir vairākas reizes dubultojies.

2001. gads

Iegādājas remontējamas noliktavas telpas Rīgā, Katrīnas Dambī 18a, sākas veikala-salona būvniecība.

2004. gads

Iegādājas darbagaldus un iekārtas lokano pievadu ražošanai. SIA MAGMA sāk lokano pievadu ražošanu, kurā tiek izmantoti Itālijā ražoti izejmateriāli –nerūsējošais tērauds (AISI 304) pievadi un EPDM gumija, kas paredzēta arī dzeramajam ūdenim. Komplektējošas daļas ir ražotas no misiņa (CW 617N)

2005. gads

Latvijas valsts svētkos, 18. novembrī atklāj 400 m2 plašas veikala – salona telpas, birojs svinīgi tiek pārcelts uz Katrīnas Dambi 18a. Reģistrē preču zīmi „MAGMA”

2006. gads

Tirgū piedāvā dažādus Eiropā un Āzijā pazīstamu jaucējkrānu ražotāju zīmolus, vairāk kā no 13 pasaules valstīm. Izveido plašu sanitārtehnikas preču katalogu.

2007. gads

Uzņēmums MAGMA Pētersalā aizņem 5614 m2. Uzsāk partneru meklēšana Igaunijā.

2008. gads

Sāk preču piegādi uz Igauniju.

2009. gads

Uzņēmums paplašina darbības nozari, komplektē jaucējkrānus, piemeklējot katru detaļu nu atšķirīgiem ražotājiem, rūpīgi pārdomājot un testējot katru saražoto produktu. Jaucējkrānus komplektēti atbilstoši LVS EN – 817:2008 standartam, ko apliecinājuši LLU SIA „Inženierekspertīžu centrs”. Jaucējkrāniem tiek izvēlēts EKO iepajokums, kas pēc izlietošanas sadalās. Klientiem tiek nodrošināta civiltiesiskā apdrošināšana.

2012. gads

Sāk preču piegādi uz Lietuvu.

2014. gads

Saņem Creditreform atzinumu par SIA MAGMA kā drošu un uzticamu sadarbības partneri. Uzņēmums regulāri saņem VID apliecinājumu par ieguldījumu Valsts ekonomikas attīstībā par izcilu nodokļu nomaksu.

2016. gads

Uzņēmums ņem dalību vairākās starptautiskās izstādēs, uzsāk jaucējkrānu eksportu.

2017. gads

Tiek uzsākts darbs pie Latvijā pirmās komplektētās dušas izveides, uzņēmumā strādā vairāk kā 30 nozares profesionāļi. Regulāras preču piegādes tiek veiktas 450 patstāvīgajiem klientiem – specializētiem santehnikas un saimniecības preču tirdzniecības veikaliem, montāžas firmām. Uzņēmumā ievieš „Kvalitātes sistēmu”, kas nodrošina operatīvu komunikāciju un kvalitatīvu klientu apkalpošanu.