SIA Magma pievienojas "+3 Ģimenes karte" atlaižu katalogam

Latvijas vērtība ir stipras ģimenes!

Uzņēmums SIA Magma pievienojas „3+ ģimenes karte” plašajam piedāvājumu klāstam daudzbērnu ģimenēm. Uzrādot ģimenes karti SIA Magma santehnikas salonā, Katrīnas Dambī 18a vai veic pasūtījumu mūsu E-veikalā Magma.lv, saņem – 20% atlaidi MAGMA produkcijai.

Par pašu „3+ ģimenes karte”:

Tā kalpo kā apliecinošs dokuments tam, ka tās īpašnieks ir daudzbērnu ģimenes loceklis un ir tiesīgs saņemt dažādas atlaides un atvieglojumus, kurus nodrošina valsts un pašvaldību iestādes. Piemēram, daudzbērnu ģimenes locekļi, kuri izmanto "3+ Ģimenes karti", braucot vietējās nozīmes un starppilsētu maršrutu autobusos un vilcienos, var saņemt atlaidi 25% apmērā no vienas biļetes cenas, kas ir paredzēta vienam braucienam vienā virzienā, kā arī 20% apmērā no abonementa biļetes cenas. Vienlaikus apliecība darbojas kā atlaižu karte, izmantojot privāto uzņēmumu piedāvātos pakalpojumus Latvijas Goda ģimenēm. Piemēram, ar "3+ Ģimenes karti" var iegādāties lētāku degvielu, biļetes uz klasiskās mūzikas koncertiem par puscenu u. tml. (atlaižu katalogs ir pieejams tīmekļa vietnē www.godagimene.lv sadaļā "Atlaižu katalogs").

Product added to wishlist
Product added to compare.

Mēs augstu vērtējam Jūsu privātumu. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu personalizētas reklāmas vai saturu un analizētu mūsu datplūsmu. Noklikšķinot uz "Pieņemt visu", Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.